Ay’ın Işığı ile Karanlıklarınızdan Aydınlanmaya Hazır mısınız?

Akrep burcunda Ay tutulması İstanbul saati ile 07.15 itibariyle korkularımızı, endişelerimizi, bizi aşağıya geçen tüm alışkınlarımızı kurtulmamız için Ay ışığı ile karanlıklarımıza ışık olmaya geliyor.
Ay tutulması bizlerin beklemediği, bilmediğimiz hesapta olmayan kontrolümüz dışında gelişecek olayları 6 ay boyunca hayatlarımıza getiriyor olacak. Akrep burcu Ay tutulması geçmiş düşünceleriniz, alışkanlıklarınız sizlere hizmet etmeyen tüm eski alışkanlıklarınızı sonlandırma enerjisi ile geliyor.
Akrep burcu Ay tutulması dişil enerjidir. Akrep Burcu Ay tutulmasında evlilikleriniz, ilişkilerimiz, aile üyeleriyle olan ilişkilerde sonlanma, aksilikler olma olasılığını fazlasıyla tetikliyor olacak.
Akrep burcu Ay tutulmasıyla beraber para piyasalarında hareketlilik, kariyer ve meslek alanlarında skandal olaylar, isyanlar, toplu işten çıkarmalar, iflas, haksız kazanç sağlayan ünlü kişilerin skandal mal varlık kaynakları, ciddi sağlık sorunları, ameliyatlar, ortaklaşa işler de beklenmedik haince davranışlar, alım gücünde zorlanmalar, vergi ve sigorta konuları gündem konular olacak gözüküyor.
Ay Akrep tutulması hepimizi duygusal olarak yoğun depresyona yatkınlık içerinde zorlanabileceğimiz hareketleri de berberinde getirebilir.
Ay Akrep tutulması haritalarımızda olumlu çalıştırmak ve küllerimizden yeniden doğmak için
Ahlaki, maddi ve manevi sorumluluklarınızı öğrenerek, vaat edilenler ile kanaatte olarak değişimi olumlu yönde bireysel haritalarımızda sağlayabiliriz.
Ay Akrep tutulması haritalarımızda sağlık açısından ameliyatlar, üreme organı, mesane, rahim ve sinir sistemlerimizde hassasiyetiniz artabilir.
Doğal afetler, araba ve uçak kazaları, kayıplar, yangınlar, depremler Akrep Burcu Ay tutulması ile tetiklenme olasılığı yüksek gözüküyor.
16 – 30 Mayıs Arasındaki Önemli Gökyüzü Hareketleri
Güneş İkizler Burcuna Geçiyor!
22 Mayıs itibariyle Güneş İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor olacak 22 Haziran’a kadar ikizler burcuna ait temaları hayatlarımıza davet ediyor olacak. Güneş ‘in İkizler burcu yolculuğunda iletişim halinde olmak, hayaller kurmak ve hayallerimiz ile bahaneler bulmak, ulaşım teknoloji ile ilgili konularımıza davet ediyor olacak.
Merkür Boğa Burcuna Geçiş Sağlıyor!
24 Mayıs itibariyle Merkür Boğa Burcuna tekrardan geçiş yapıp 14 Haziranda İkizler burcunda düz hareketine devam ediyor olacak.
Venüs Boğa Burcunda Yolculuğuna Başlıyor!
29 Mayıs itibariyle Venüs Boğa burcunda yolculuğuna başlıyor olacak.23 Haziran’a kadar da Boğa burcu yolculuğuna devam ediyor olacak. Venüs’ün Boğa burcundaki ilerleyişi Ay tutulması etkisini daha katlayabilir aşırı sahiplenme, ihtişam, lüks yaşam istek ve hayallerinizi depreştiriyor olacak.
Mars Koç Burcunda Yolculuğuna Başlıyor!
25 Mayıs’ta itibariyle Mars Koç burcunda ilerliyor olacak 6 Temmuz ‘a kadar Mars burcu yolculuğuna devam ediyor olacak. Mars’ın Koç burcu yolculuğunda aceleci olmak, saldırganlık, öfke patlamaları, kıskançlıklar dürtünüz de yoğunlaşabilir.
Mars Koç Burcu negatif etkisinden kurtulmak için spor yapın enerjinizi güzel projeler hayata geçirmek için kullanın.

Farklı Bakış Açısı ve Öngörüyle Dinle ,beğen , paylaş ve yorum yaz !

Akrep Burcu Ay Tutulmasının Yükselen Burçlarınıza Etkileri
• Kullandığınız her sözcükle bir anlaşma imzalarsınız.
• Soru sormak tehlike kalıplarından biri olmasına rağmen en hızlı yaratıma enerjiye sahiptir.
• Soru sorduğunuz an yaratım noktası başlar.
• Soru sorduğunuz da o anda ok yaydan çıkar istek, niyetler de olasılıklar hazırlanır.
Yükselen Burçlarınızda kolaylıkla değişimi yaratabilmeniz için soru kalıplarını kullanarak çözüme odaklanmayı seçim! Kendi yükselen burcunuza ait sorunuzu sormanız yeterlidir.
Bırakın çözüm sizlere evren tarafından teslimiyet içinde gelsin.

Yükselen Koç Burcuları
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana ve ortak gelir akışıma hediye nedir? Biz diye bilmem ortak bir noktada bulaşabilmem için ben ve bedenim hangi alan, mucize ve olasılıklara sahibim?
Kolaylıkla ortak para nakit akışı yaratabilmemiz ve borçlarımızı ödeyebilmemiz için hangi sonsuz olasılıklara sahibim, kimler katkı olabilir? Ben kimlere katkı olabilirim?
Yükselen Boğa Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Ben kimim? Aşırı sahiplenme duygum kime ait? Görmeyi ret ettiğim gerçek ne?
Ani yaşayacağım düşmanlıkları sakinlikle karşılayabilmem için ben ve bedenim hangi alan ve sonsuz olasılıklara sahibim? Değişebilmem için neler mümkün? Aşırı istek ve sahiplenmem kurtulabilmem için hangi sonsuz olasılıklara sahibim?
Yükselen İkizler Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Kendi zekâmı, becerilerimi ve yeteneklerimi kolaylıkla hayatımı kullanabilmem için hangi sonsuz olasılıklara sahibim? Ani gelişebilecek olayları sakinlikle, esenlikle kabul edebilmem ben ve bedenim için hangi alan, mucize ve olasılıklara sahibim?
Geçmişi bırakarak ilerlemeyi seçerek kolaylıkla doğru karar verebilmem için hangi olasılıklara sahibim?
Yükselen Yengeç Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Bu kadar duygusal ve aile bağlarımın kuvvetli olmasının hayatıma hediyesi nedir? Fırsatları görebilmem, algılayabilmem için hangi olasılıklara sahibim?
Yükselen Aslan Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Görünür olmanın bu kadar nesini seviyorum? Yıldız olmanın nesi çirkin? Sevdiğim ve ailem ile uyumlu dengeli sakin ve anlayışlı olamam için ben kim olabilirim? Ani gelişebilecek olayları sakinlikle ve sağduyulu karşılayabilmem için hangi sonsuz olasılıklara sahibim?
Yükselen Başak Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Özgür bir ruh olabilmem için hangi ben ve bedenim hangi alan, bilinç ve sonsuz olasılıklara sahibim? Bu kadar ayrıntıcı, mükemmeliyetçi olmamım bana hediyesi nedir? Kolaylığı seçersem hayatım nasıl olabilir?
Yükselen Terazi Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Kendime güvenebilmem, denge de kalabilmem için hangi sonsuz olasılara sahibim? Kolaylıkla para nakit gelir akışı yaratabilmemiz için hangi mucizelere sahibiz? Kimler bizlere katkı olabilir?
Yükselen Akrep Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğa bilmem ve benim bunu kolaylıkla kabullenmem için ben ve bedenim hangi alan ve sonsuz olasılıklara sahibim? Korkularımın takıntılarımın bana hediye ne?
Yükselen Yay Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Bilgeliğim bana hediyesi ne? Ben ve bedenim özgür ruhum ile kendimi iyileştirmek için ben kim olabilirim? Özgür ruhumu ertelenmesine, kısıtlanmasına izin vermeden ilerleyebilmeyi fark etmem, olmam, yaşamam için kimler bana katkı olabilir? Mutlu olmam için ne gerekir? Her şeyi olduğu gibi anlayabilmem ve anlaşılmam için ben ve bedenim hangi alan ve sonsuz olasılıklara sahibim?
Yükselen Oğlak Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Anı yaşayabilmem, koşulsuz paylaşabilmem için ben ve bedenim hangi alan ve sonsuz olasılıklara sahibim? Hayattan keyif alabilmem için ne gerekir? Hayatıma kimleri dâhil etseydim, fırsatlara davet olur?
Yükselen Kova Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Sıra dışı bakış açımın bana, kariyerime hediyesi nedir? Orijinal fikirlerimi hayata geçirmem için ben ve bedenim hangi alan ve sonsuz olasılıklara sahibim? Gerçekleri görebilmem için kimler bana katkı olabilir? Kendimi geliştirebilmem için hangi kitapları okumalıyım? Taklit edilmenin kıskanılmanın benim kariyerime ve toplumdaki duruşuma hediyesi nedir?
Yükselen Balık Burcu
Akrep Burcu Ay tutulmasının bana hediye nedir? Hayal dünyasının bana hediyesi nedir? Özgür ve güçlü olabilmem için kim olabilirim? Hayatıma neleri katmalıyım? Hangi kurslara beni bugün olduğum yerden daha ileri ve daha mutlu bir yaşama davet olur? Kimlere davet olabilirim?
Yolunuz ışık olsun.
Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#astrology #astrologleylacihaner #doğumharitaanalizi #numerologyuzmanı #ilişkianalizi #yıllıkdöngü #refrikasyon #jeanadriennearınmaseansı #soruastrology #numerolojianalizi #isimanalizi #

#astrolojigündemi,gökyüzühareketleri,astrolojihaberleri,astrologleylacihaneröngörü X