2022 Yılının İlk Kısmı Güneş Tutulmasına Hazır mısınız?

30 Nisan Cumartesi günü saat 23.30 İstanbul saati ile Boğa Burcunda Yeni Ay ve Kısmı Güneş Tutulması gerçekliyor olacak. 2022 yıllının ilk Boğa Burcundaki kısmı Güneş tutulması yeni başlangıçlara, fırsatlara ve kontrolümüz dışında gerçekleşecek sürpriz olayları hayatlarımıza getiriyor olacak.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasının etkilerini 6 ay boyunca hissediyor olacağız.
Boğa Burcundaki Güneş Tutulmasının gündem konuları aile bireylerimiz, miras, mal, mülk, emlak, finans konularımız, vatanımız, çiftçilik, toprak ve yer altı zenginlikleri ile konular 6 ay boyunca gündem konumuz olması yanı sıra bu konular ile ilgili yeni kararlar, başlangıçlar veya fırsatlar gündem konumuz olacak gözüküyor.
Aynı zaman da okulları ve eğitim sistemini; ulusal doğum oranını, çocuklarla ilgili sosyal konuları; cinsellik temaları içeren konularla ilgili sürpriz gelişimeler ve olumlu veya olumsuz haberler duyabiliriz.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasında gruplar veya toplumdaki bir direnişin yeniden canlanması ve bu konuya bağlantılı zorlamadan, kısıtlamadan kaynaklı gençlerin isyan seslerinin yükselişlerine, sosyal medya bir direnişin başlangıcıyla seslerin büyümesine tanıklık edebiliriz.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasında doğal afetler, depremler deniz kenarına yönelik
Yerleşim yerlerinde yer kabuğunun yükselmesi olabilir.
Boğa burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasına Plüton Retro hareketinin eşlik etmesiyle sizleri duygusal içe yönelerek kendi içimizdeki gizli kalmış duygularımızı keşfetmemize, karanlık duygularımız ile yüzleşmeye kendimize ne kadar dürüst olduğumuz ile ilgili duygusal değişim ve dönüşüm süreçlerinin etkisinde kalabilirsiniz.
Sorumluluk ve sahiplenme dürtünüzün artmasıyla beraber kaybetme korkularınız su yüzüne çıkabilir.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması keşfedilmemiş yer altı zenginliğimize ait güzel haberler duyma ihtimalimiz yüksek gözüküyor.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması ile tarım ürünleri veya mahsulleri ile ilgili yeni kararlar, toprağa yeniden yönelme ile girişim haberleri duymamız mümkün gözüküyor.
Para piyasalarında dolar veya altın fiyatlarında beklenmedik hareketliliklere de yeniden tanıklık edebiliriz.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması ve Plüton Retro hareketiyle para, otorite ihtiyaçlarımıza karşı dürüstlüğümüz sınavından geçebiliriz.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması gizli saklı gerçekler ile hem bireysel hayatımızda hem de topluma mal olmuş kişilerle ilgili skandal gerçekleri duyabiliriz. Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması ile bir politikacının rüşvet skandalı gündem konusu olabilir.
Ve bir ünlünün gizli ilişkisi ile ortaya çıkabilir.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasında devam eden aldanma ve aldatılma enerjisine karşı arkadaş çevremize, akraba üyelerine karşı alım ve satım konularına karşı dikkatli olmamızda fayda var. Aynı zamanda sosyal medya ile daha karşı temkinli olmamızı fayda var.

Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasında uzun süreli evlilikleriniz, ortaklaşa işiniz, dava süreçleriniz ile ilgili beklenmedik sorunlar, hoş olmayan tutum ve davranışlara maruz kalabilirsiniz. Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulmasında tarım, arsa, miras konu başlıklarına karar verme aşamanız da daha dikkatli olmanızı ve girişimlerinizde düşünmenizi tavsiye ederim.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması duygusal geçişlerinizdeki zorlanmadan kaynaklı sizlerin önüne sunulacak fırsatları görmenize veya kaçırmanıza da neden olabilir.
6 ay boyunca cinsel kimlik değiştirme haberleri de duymamız mümkün gözüküyor. Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması sizleri parasal ve finansal açıdan alma gücümüz de zorlanma, daha fakirleşme, iflas haberleri duymamız veya bireysel hayatlarımızda zorlanmamız mümkün gözüküyor.
Yeni işe girişmek veya uzun süreli projelerinizin başlamak için doğru bir zaman değildir.
Ortaklaşa mali durum, vergi, sigorta veya davada miras konularla ilgili beklenmedik fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Boğa Burcundaki Kısmı Güneş Tutulması sağlık açısından ise kalça, karaciğer, sivilceler, sinir sistemi, kollar, eller, omuzlar ile ilgili hassasiyetimiz de artabilir.
30 Nisan ila 16 Mayıs Tarihe Kadar Önemli Gökyüzü Hareketleri
İki hafta boyunca gökyüzü hareketleri hem hareketli hem de iki Retro hareketine eşlik ediyor olacak.
Merkür İkizler Burcuna Geçiyor! Ve Retro hareketine başlıyor olacak.
30 Nisan Boğa burcundaki Kısmı Güneş tutulmasına ile beraber Merkür iletişim gezegenimiz de İkizler burcu yolcuğuna başlıyor olacak. 7 Mayıs tarihine kadar da ikizler burcu yolcuğuna devam ederken ikinci Retro hareketini İkizler Burcunda 10 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlatıyor olacak. 14 Haziran ‘da düz hareketine başlıyor olacak.
Merkür İkizler burcu yolcuğu bizleri iletişimde rahatlıkla, esprili iletişimden keyif almamızı sağlarken hoş iletişim diyalogları kurmamıza da katkı sağlıyor olacak.
Mayıs ayın 7’sinden 9 tarihine kadar S durağan konumdayken bu tarihlerde daha yanlış anlaşılma daha iletişimde gerilme, iletişimsel asilliklere maruz kalabilirsiniz.
Merkür Retro hareketine başlamadan önce elektronik kazalara açık olduğunuzdan verilerinizi şimdiden yedekleyin derim. Cep telefon elektronik arızalara hazırlıklı olun.
Eski sevgilileriniz beklenmeyen geri dönüşlere tanıklık edebilirsiniz. Ancak unutmayın ki Merkür Retro hareketiyle gelen Merkür Retro hareketiyle sonrası geri gider.
Bireysel haritanızda Merkür Retro doğumlu olanlar içinde hareketli bir dönem ve şanslı günler dilebiliriz.
Beğen , Abone ol, Paylaş Rituller için Tıkla!

Plüton Retro Hareketini Nasıl Değerlendirmeliyiz?
29 Nisan itibariyle 28 derecede Oğlak Burcunda Plüton geri hareketine başlıyor olacak. 8 Ekim 2022 tarihine kadar da Retro hareketine devam ediyor olacak.
Plüton Retro hareketi süresince kalbimizin derinliklerindeki gölge yanlarımız, arzumuz, gücümüz ile saklı kalan duygularımıza yönelerek değişim ve dönüşüm süreci olarak değerlendirmemiz için ideal bir zaman.
Plüton Retro hareketi sizleri duygusal geçişlerimiz de gücümüzü kaybetme korkusu, öfkenin içte bastırılması hiç umulmadık bir anda parlama, topluma ayak uydurma zorlanma, kendine zarar verme arzuları, kendinizi sabote etme girişimlerinde artışlar gözlemleyebiliriz.
İntihar etme girişimleriyle ilgili haberler duyabiliriz.
Farklı cinsel seçim tercih veya eğilimleriyle ilgili haberlerde duyma olasılığımız yüksek gözüküyor.
En güzel kişisel hesaplaşma dönemi olarak sevmediğimiz yönlerimizi iyileştirme değişim ve dönüşüm arınma ve iyileşme zamanı olarak değerlendirmeliyiz.
Venüs Koç Burcuna Geçiyor!
Venüs 3 Mayıs itibariyle Koç burcuna başlıyor olacak. 28 Mayıs tarihine kadar da Koç Burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak.
Venüs Koç burcunda iken hızlı, coşkulu, ateşli ani kapılabilen ve yanılma paylarımızda katkı sağlıyor olacak.
Coşkulu ve idealist duygularımız sonrası pişmanlık veya hayal kırıklığı uğramıza neden olabilir.
Venüs Koç Burcu yolculuğunda anahtar kelime düşün ve sonra harekete geç!
Venüs Koç burcu yerleşimde sanat, spor jimnastik dallarıyla ilgili güzel haberler duyabiliriz.
Jüpiter Koç Burcuna Geçiyor!
11 Mayıs itibariyle Jüpiter Koç Burcu yolculuğuna başlayıp 28 Temmuz’a kadar da Koç burcu yolcuğuna devam edip, 29 Temmuz’da 2022 yıllın ilk Retro hareketine başlıyor olacak.
Jüpiter Koç Burcundayken sizleri cömert iyimser öğrenmeye odaklı olmamızı sağlıyor olacak.
Önemli Tarihler ise;
Mayıs ayında güzel enerjilerin yoğun olduğu günler 4, 6 ve 14 tarihleri diyebiliriz.
Nisan ayının 29 ‘u
Mayıs ayında gergin enerji barındıranlar ise 9/10/ 15 tarihler diyebiliriz.
Boğa burcu Güneş Tutulmasının Yükselen Burçlarınıza Etkisi
Yükselen Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Para girişimleriniz, gelir nakit akışınız ve değerleriniz ile ilgili konularda zorlanma, girişimlerde bekleme süreçleri ve birlikteliğiniz ile ilgili süreçlerde hoş olmayan davranışlara maruz kalabilirsiniz.
Ortaklaşa para nakit akışı, kredi, borç alma, miras, vergi ödemeler veya süreçlerle ilgili fırsatlar gelse de ödeme de zorlanma yaşayabilirsiniz.
Bu süreç sizlerin yeni girişimlere yeni atılımlara bulunmanız için doğru zaman değildir.
Yükselen Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
Değişim dönüşüm süreci sizleri bekliyor. Kendiniz de beğenmediğiniz gölge taraflarınızı görme, korkularınız ile yüzleşme, sırlarınızın açığa çıkmasıyla ilgili süreçler sizleri bekliyor.
Bu süreçlerde destek almanız sizlere çok iyi gelecektir. Ortaklaşa işiniz, hal hazırda var olan davanız veya birlikteliğiniz ile ilgili hoş olmayan sürprizler olabilir.
Yükselen İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
Topluma ayak durmakta zorlanma, içe dönme süreçleriniz de fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.
Sağlığınıza ve günlük rutinleriniz ile yönelmek sizlere daha iyi gelebilir.
Yükselen Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)
Çocuklarınız ile ilgili beklenmedik olaylar duyabilirsiniz. Kendinizi daha önce hiç etmediğiniz kadar kolay ifade edebileceğiniz süreçler sizleri bekliyor. Hayatınız da sürpriz güzel gelişmeler olabilir. Bu süreçlerde geçmişte tekrarlanan olaylar ile karşılaştığınız da affetmek sizler için en doğru karar olur.
Yükselen Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Aile bireyleriniz, eviniz mal ve mülkünüz ile ilgili konular günde konunuz olabilir. Toplumdaki duruşunuz, kariyeriniz ile ilgili iyileşme sürecinden geçiyor olacaksınız.
Yükselen Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Arkadaş çevreniz, akrabalarınız ve ticari konularınız ile ilgili aldanma veya aldatılmaya karşı iletişimde dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Hiç ummadığınız kişiler sizi dolandırabilir. Tartışmadan veya kavgadan uzak durmanızı tavsiye ederim.
Yükselen Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Ortaklaşa gelir, ödemeler ile yeni gelişmeler veya fırsatlar sizlere sunulabilir. Ancak ödemelerde zorlanmalar da yaşayabilirsiniz. Aldığınız karara daha dikkatli ve uzun vade planlarınız da düşünmenizi tavsiye ederim.
Yükselen Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
Ortak işiniz, uzun vadeli birlikteliğiniz veya evliliğiniz ile ilgili sıkıntılı süreçlerden geçebilirsiniz.
Korkularınız yeniden su yüzüne çıkabilir. Bu süreçte kendinizde sevmediğiniz yönlerinizi değiştirmek için güzel bir fırsat.
Yükselen Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
Güncel yaşamda biraz kendinizi soyutlama, içe kapanma, fırsatları değerlendireme gibi süreçlerden geçebilirsiniz.
Yükselen Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
İstek ve arzularınıza yönelme fırsatları ve kazançlarınız, çocuklarınız ve hayata bakış açınız ile sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor.
Yükselen Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Eviniz, aileniz, kazancınız ile ilgili yeni gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Kariyerinizdeki duruşunuz, arkadaşlarınız ile olan ilişkinizde iyileşme süreçleri sizlere iyi geliyor olacak.
Yükselen Balık Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile ilgili iyimser duruşunuz hayal kırıklıkları, aldanma ve dolandırılma konularına karşı dikkatli olmanızı enerjinizi kendi ticari zekânıza göre yapmanızı tavsiye ederim.
Sevgilerimle,
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#astrology #astrologleylacihaner #doğumharitaanalizi #numerologyuzmanı #ilişkianalizi #yıllıkdöngü #refrikasyon #jeanadriennearınmaseansı #soruastrology #numerolojianalizi #isimanalizi #

#boğaburcundakigüneştutulması,merkürikizlerburcunda,plütonoğlakburcundaretro,venüskoçburcunda,jüpiterkoçburcunda X