Terazi Burcundaki Dolunay’ın Etkileri

16 Nisan Cumartesi günü İstanbul saati ile 21.57 ‘de Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşiyor olacak. Dolunay enerjisi sizlere hizmet etmeyen duygu, düşünce olay veya kişileri serbest bırakabilme enerjisi ile hayatlarınıza katkı olmaya geliyor.
Terazi Burcu Dolunay’ı ideallerimizi, umutlarımızı istek ve hedeflerimiz ulaşmamızı engelleyen konuları ve buna ilişkin olan kişileri ve olayları iki hafta boyunca sorgulamamıza ve fark etmemize katkı sağlıyor olacak.
Terazi Burcu Dolunay bizleri duygusal geçişlerimizde dengesizlik, katılık, kırıcı, egosal çatışmalara müsait, başkalarının başarısını veya nakit gelir akışını hazmedeme enerjisi ile etkisi altına alıyor olacak.
Duygusal geçişlerimizden kaynaklı da ilişkilerimizde veya ortak işlerimizde olası çıkabilecek anlaşmazlıklara neden olabilir.
Terazi Burcu Dolunay’ında daha sakin, objektif ve ön yargısız olmaya çalışmamız olası çıkabilecek gerginliklerin daha hafif geçmesini katkı sağlayabilir.
Terazi Burcu Dolunay Türkiye‘ye gündeminde ise parlamento üyeleri, belediye ve köy muhtarları, hazine bakanlığı, gruplar ve dernekler hakkında birçok gündem konuları hem duyabiliriz hem de bu konu başlıklarıyla ilgili ayrılma kararları fazlasıyla gündeme oturabilir.
Terazi Burcundaki Dolunay sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız, komşu ilişkileriniz ile ilgili hoş olmayan haberler, tartışmalar veya zorlanmalar yaşayabilir veya tanık olabilirsiniz.
Terazi Burcu Dolunay’ında özellikle kadın cinayetleri konu başlığında meydana gelebilecek bir cinayet sonrası kadın cinayetlerine karşı bayanların seslerinin yükselişine tanıklık edebiliriz. Ve kadın cinayetlerine karşı girişimlerde veya olası cinayet hakkında haber bültenlerinde veya sosyal medya da kısıtlamalarda gelebilir.
Terazi Burcu Dolunay’ında Venüs Balık Burcu yerleşimiyle ailevi ilişkilerimizde daha merhametli, naif olmamıza katkı sağlıyor olacak.
Aşırı duygusal olmamız bizlerin aldanma veya aldatılma enerjine daha açık olmamızı da sağlıyor olacak, o yüzden biraz daha temkinli olmaya her duyduğunuz hikâye inanmamaya özen göstermenizi tavsiye ederim.
Özellikle iki hafta boyunca Terazi Burcu Dolunay’ın etkisi ile yerleşim alanlarımıza sahip olduğumuz mülklerinize dair daha temkinli davranmanızı gayrimenkul değerleriniz ile aldanma enerjisinin daha yoğun olacağını altını çizmek isterim.
Terazi Burcu Dolunay etkisi ile iki hafta boyunca elektronik kazalarına ,kazalara depremlere karşı daha dikkatli olmamız gerekiyor.
Terazi Burcu Dolunay’ın etkisi ile işveren veya işçiler ile ilgili anlaşmazlıklara, sarsıcı olaylara günlük yaşantınız, kariyeriniz, sağlınız ile beklenmeyen sürpriz gelişimlerde gündeminize oturabilir.
Terazi Burcu Dolunay’ın enerjisini olumlu yönde çalıştırmak için iş, çevre, ev, sağlınız ile daha ilgili iyileştirme yönelik enerjinizi kullanmak daha doğru olur. Ancak bu konulara ait radikal karar almak doğru bir zaman değildir.
Terazi Burcu Dolunay sağlık açısından bakacak olursak sinir hastalıkları bunalımları, böbrek, idrar yolları, cinsel hastalıklar, kabızlık, bağırsak sorunları, üst solunum, diyabet, kilo alımı ve tansiyon rahatsızlıklarına karşı hassasiyetimiz artabilir veya ameliyat gündeminiz olabilir.
Terazi Burcu Dolunay’ında aşk ilişkilerinizde sıkıntılı süreçler yasayabilir ancak uzun vade ilişkilerinizde ise ilişki grafiğiniz ise olumlu yönde yükselişe geçebilir.
Terazi Burcu Dolunay’ında ortaklaşa işiniz ilgili olumlu gelişmeler yeni birliktelikler ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Aynı zaman da dava ile ilgili süreçlerde olumlu haberler de duyabilirsiniz.
Terazi Burcu Dolunay’ında teknoloji dallarında yeni icatlar haberleri duyabiliriz. İki hafta boyunca iletişimsel trafiğinizin artacağı bugünlerde daha esnek ve meydan okuyucu olmamaya özen göstermenizi tavsiye ederim.
Terazi Burcu Dolunay’ın etkisi ile iki hafta boyunca seyahat planlarınız açısından gecikmeler, ertelenmeler beklenmedik aksilikler yaşayabilirsiniz.
İki hafta boyunca kazalara açık olduğumuzdan dolayı seyahatlere çıkmak adına doğru bir zaman dilimi değildir.
Terazi Burcu Dolunay’ın enerjisini öğrenmek, kendinizi spritüal konularda, teknoloji, matematik veya bilim konularında gelişmeniz sizleri destekliyor olacak.
16 ve 30 Nisan arasındaki önemli gökyüzü hareketlerine bakacak olursak;
Mars Balık Burcuna Geçiyor!
16 Nisan itibariyle Mars Balık Burcuna geçiyor. 24 Mayıs ‘a kadar da Mars Balık Burcunda yerleşime devam ediyor olacak. Mars Balık Burcu yerleşimi istek ve arzularımıza erişemeden kaynaklı hayal kırıklığı, huzursuzluk duygusunu yoğunlaştırıyor olacak. Ani öfkelenmeler ve olmadık yerde öfke patlaması bizlerin hayatında sorun meydana getirebilir.
Sanat dünyasında başarılı haberler duymamıza katkısı olabilir.
Kara Ay Lilith Yengeç Burcuna Geçiyor!
15 Nisan itibariyle Kara Ay Lilith Yengeç burcu yolculuğuna başlıyor olacak ve 8 Ocak 2023 tarihine kadar da Yengeç Burcu yerleşimine devam ediyor olacak.
Kara Ay Lilith Yengeç Burcu yerleşimi bizlere aile, gruplara bağlı olma konularını, hamilelik süreci içinde olacaklar ile ilgili sorunlar veya hamilelik ile sürecini geciktirmeye neden olabilir.
Kara Ay Lilith Yengeç Burcu yerleşimi özellikle aile veya ilişkileriniz ile ilgili süreçlerde kıskançlıkları, sorunları veya beklenmeyen düşmanlıkları da beraberinde getirebilir.
Ve Kara Ay Lilith Yengeç Burcu yerleşimi zamanı boyunca etrafımızdaki Yengeç burcu bayanlara veya beylere karşı biraz daha dikkatli olmamız ve sınırlarımızı belirlememiz bizlere olumsuz gelişmeleri önlemek adına katkı sağlıyor olacak.
Güneş Boğa Burcuna Geçiyor!
21 Nisan itibariyle Güneş Boğa Burcuna geçiyor.21 Mayıs’a kadar da Boğa burcunda yerleşimine devam ediyor olacak. Güneş’in Boğa burcundaki yerleşimi düşüncelerimiz, sözlerimize ve eylemlerimize bağlı kalmamamızı ve çaba sarf etmemizi sağlıyor olacak. Ve özgüven bizlere aşılaması bu süreç içerisinde stresli geçişlere ilaç gibi gelebilir. Sular ile ilgili sorunlar bu zaman diliminde çıkabilir.
2022 Yılının İlk Plüton Retro Hareketi Başlıyor!
29 Nisan itibariyle 28 derecede Oğlak Burcunda Plüton geri hareketine başlıyor olacak. 8 Ekim 2022 tarihine kadar da Retro hareketine devam ediyor olacak.
Plüton geri hareketi itibariyle iş dünyası, liderler arasındaki gerilimi enerjisini daha fazlalaştırıyor olacak.
Plüton geri hareketi ise bizlere etkisi ise bilinçaltımızda güç kaybı korkusu, öfkenin bastırılması ve olmadık yerde patlama, kendinize zarar verme eğilimi ile birlikte intihar vakalarında artış olabilir.
Aynı zaman da cinsellikle ilgili sonradan pişman olacağı şeylerde yaşamanıza neden olabilir.
Gergin Enerjiler Barındıran Tarihler ise;
Ayın 16/18 /21/ 28/ 29 ve 30 Nisan tarihlerine Nisan tarihleri şimdiden ajandanıza not edin daha sakin daha anlayışlı olmaya özen gösterin.
Özellikle 29 Nisan İstanbul saatiyle 20.35 Plüton’un S durağan konumu daha gergin hissetmemize beklenmedik olaylara etki sağlayabilir.
Terazi Burcu Dolunay^’ın Etkileri Tıkla , Beğen , Abone ol

Terazi Burcu Dolunay’ın Yükselen Burcunuza Etkileri
Yükselen Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
Geçmişte sizleri gelişmenizi engelleyen konularda evliliğiniz, ortaklaşa işiniz veya dava ile ilgili sıkıntılı süreçleri bitirerek güzel ticari anlaşmalar veya girişimler ile ilgili fırsatlar yakalamanızı sağlıyor olacak. Aynı zamanda evliliğiniz veya birlikteliğiniz ile yakanızı bırakmayan sorunların çözümlenmesi ilişki grafiğinizin yükselişe geçmesini sağlıyor olacak.
Bu süre zarfında ailenize yeni bir ferdin katılması haberiyle de taçlanabilir.
Yükselen Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)
İşiniz, kariyeriniz, sağlığınız ile ilgili sürpriz beklemeyen gelişimeler yaşayabilirsiniz. Seyahat planlarınız ile ertemeler beklemeyen aksilikler yaşayabilirsiniz.
Kazalara açık olduğunuz iki hafta boyunca elektrik, gaz veya kırılmalara karşı daha dikkatli olmanız ve sağlığınızı ile kontrol rutinlerinizi ihmal etmemenizi tavsiye ederim. Ani ameliyat veya beklenmedik rahatsızlar gündeminize oturabilir.
Yükselen İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)
Duygusal gerginlikler, aşk hayatınız var ise çocuklarınız ile ilgili sorunlar meydana gelebilir. Egosal savaşlardan uzak durmayı başarırsanız olası kavgaları önlemiş olursunuz. Daha sakin ve yaralarınızı iyileştirme yönünde çabanız sizlerin haritanızı olumlu yönde çalıştırmanıza neden olacak.
Yükselen Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)
Ev, aile, yuva veya ebeveynleriniz ile ilgili gündem konularda daha iyimser, merhametli ve olumlu duygular besliyor olacaksınız.
Ancak aldanma veya aldatılmaya müsait olduğunuzdan daha dikkatli davranmanızı tavsiye ederim. Özellikle tabu ile ev yerleşimi konulara karşı sorunlar, aldanmalar, sorunlar yaşayabilirsiniz.
Yükselen Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)
Yakın çevreniz, komşularınız, akrabalarınız veya seyahat planlarınız ile ilgili sorunlar, ertelemeler, aksilikler yaşayabilirsiniz.
Bir birlikteliğin kavga tartışmasına ve hoş olmayan muamelesiyle ilgili gelişme haberleri duyabilirsiniz.
Evraklar veya mektuplarınızın sizlere ulaşmasıyla ilgili süreçlerde gecikmeler olabilir.
Yükselen Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)
Sizlerin başarısını hazmedemeyen kıskançlıklara hoş olmayan davranışlara tanıklık edebilirsiniz. Ortak gelir akınız, gayrimenkul, miras, finans konularınız ile ilgilisi sıkıntılı olaylar meydana gelebilir. Saklı gizli düşmanlıklalar karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ancak her olumsuzluklara rağmen güzel anlaşmalara imza atacağınız zamanlardasınız.
Yükselen Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)
Geçmişte takılı kalan ilerlemenizi engelleyen konular yeniden gündeminize gelebilir.
İlişkili ilişkiniz, ortaklaşa işiniz var ise davalarınız ile güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacak.
Yükselen Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)
Sağlık rutinlerinize karşı daha hassas olmanızı önceden var olan sağlık sorunları ile yeni gelişmeler olasılığı yeniden gündeminiz olabilir.
Kazalara veya ani gelişebilecek olaylara karşı daha dikkatli ve akışta olmanızı tavsiye ediyorum.
Yükselen Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)
İki hafta boyunca egosal tutumlarınızdan uzak durmanızı daha sakin daha esnek olmanızı tavsiye ediyorum. Aşk ilişiniz, çocuğunuz veya yatırım ile sıkıntılı süreçler gündeminize oturabilir.
Yükselen Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)
Ev, aile, yuva veya ebeveynleriniz ile ilgili sorunları daha ayrıntıcı bakış açınız ve iyimserliğiniz ile olası risklere karşı çözüm odaklı olmanızı katkı sağlıyor olacak.
Yükselen Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Kendinizi öne çıkarma, araştırma, yeni kurslara bilim, teknoloji, spritüal konularla ilgili girişimde bulanabilirsiniz.
Seyahat planları veya iletişim ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
Yakın çevreniz ile ilgili bir birlikteliğin sorunlarına tanık olabilirsiniz.
Yükselen Balık Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Ödemeleriniz, miras, gayrimenkul, borç alma veya verme, kredi veya vergi daire işlemleri ile ilgili sıkıntılı süreçler yaşayabilirsiniz.
Gizli düşmanlarınızı görmeye hazırlıklı olun.

Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir