Başak Dolunayın Etkileri

7 Mart İstanbul saati ile 15.42’de Başak Dolunayı gerçekleşiyor olacak.
Başak Dolunay’ın gündem konusu para piyasalarındaki alım gücü, piyasalar nakit gelir dönüşünde sıkıntılar, bankalar, ödemeler, vergi, borç alma veya ödeme ile ilgili sorunların gündem konusu maddi güvence konusunda yeni gündem konusu olabilir.
Başak Dolunay’ı gündelik rutinlerimiz de köklü değişiklikleri sinyalini başlatarak eski rutinlerimizi değiştirici etkisi ile sağlık, çalışma hayatlarımız da köklü değişiklilere doğru gidiyor. Ticari faaliyetlerde ise zorlanma ve duraksama gibi sorunlar gündem konusu olabilir.
Bir bitiş sonrası yeniden hayatlarımızı inşa etmemiz gerekebilir.
Yükselen Burcunuza Etkileri Ve Ritueli

Başak Dolunay’ı sizleri duygusal içgüdülerinizin fevriliği, huzursuz ruh halinde hissetmenize neden olabilir. Ayrıntılarda görmeyi ret ettiğiniz gerçekleri fark etmenizi sağlıyor olacak.
Başak Dolunay’ı yeni yıkımlara, yeni doğal afet ve felaketin habercisi olabilir. Çocuklar ile ilgili üzücü haberlere yeniden tanıklık edebiliriz.
Türkiye’ye gündemin tanınmış iş adamın skandal cinayeti gündem konusu olabilir. Yardım kuruluşu veya bir dernek işleyişi ile skandal işleyişi sonra itibar kaybına neden olabilir.
Su sorunları sinyali iyice iki hafta içinde baş gösterebilir. Özellikle 14 -15 Mart tarihinde su felaketleri ile ilgili haberler gündem konusu olabilir.
Mart ayında 7, 12, 14, 15 tarihlerine dikkat edilmesi gereken kritik tarihler diyebiliriz.
Önemli Gökyüzü Hareketleri
Balık Burcu yolculuğuna Güneş devam ederken, 3 Mart itibariyle Merkür 19 Mart tarihine kadar Balık Burcu yolculuğuna başlıyor olacak.
8 Mart itibariyle Satürn 2,5 sene uzun yolculuğuna Balık Burcu yolculuğuna başlıyor olacak.
Ve gökyüzü Balık Burcunun merhametin ve uyumun asaletine bürünüyor olacak.
Mart ayının bütünün hayrına kolaylıkla geçmesi temennisi ile
Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#astrology #astrologleylacihaner #doğumharitaanalizi #numerologyuzmanı #ilişkianalizi #yıllıkdöngü #refrikasyon #jeanadriennearınmaseansı #soruastrology #numerolojianalizi #isimanalizi #

#astrolojigündemi,gökyüzühareketleri,astrolojihaberleri X