Astrolojide 14 Mayıs Seçimlerinde Ne Gösteriyor?

14 Mayıs Pazar günü saat 08.00 itibariyle Cumhurbaşkanı Seçimleri başlıyor olacak. 14 Mayıs Pazar günü gökyüzü hareketlerine göre günün enerjisi düşük, karmik etkilerin yoğun olduğu, yeni başlangıçlar yerine hayatımıza hizmet etmeyen kapanış zamanı işaret ediyor.
14 Mayıs Pazar gününe Merkür Boğa Burcunda S pozisyonda olması seçim gününe gölge düşürebilir. Merkür iletişim, teknoloji ve evrakları temsil ettiğinden seçim sonuçları açıklanmasında veya evraklarla ilgili olası gelişebilecek sorunları da temsil edebilir.
Aynı zaman da 2. Seçim de olabileceğini işaret edebilir.
Cumhurbaşkanı Seçimleri hem Sayın Kemal Kılıçdaroğlu hem de Sayın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan arasında oldukça çekişmeli geçecek gözüküyor.
Cumhurbaşkanı Seçimin kalbini hem kadınlar hem de muhafazakâr kesimler belirliyor olacak. Dolasıyla Sayın Kemal Kırıçdaroğlu’nu hem kadınlar, gençler hem de muhafazakâr seçmenlerden destekleneceğini doğum haritası vaat ediyor.
Sayın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı ise doğum haritası gezegen kombinasyonu ve 14 Mayıs Seçim tarihi an haritasına göre daha fazla destekliyor gözüküyor.
Ancak 14 Mayıs Seçim günü skandallar veya sonraki günlerde olumsuz ani gelişebilecek olaylara sabit yıldızların etkisi ile görkemli başarıların büyük kayıplara da dönüşebileceğini işaret ediyor.

14 Mayıs Cumhurbaşkanı seçim sonuçlarına doğru gökyüzü hareketleri Sayın Kemal Kırıçdaroğlu’nun doğum haritası 10. Evdeki Venüs ve Sirus Sabit yıldızının desteği ile kariyer alanında başarı kamusal alanında kadınların işbirliği büyük güç vaat ediyor.
14 Mayıs Cumhurbaşkanı seçimi vatanımızın ve milletimizin en yüksek hayrına olması dileğiyle,

Sevgilerimle,
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir