2023 Kova Yeni Ay’ın Etkileri

Kova yeniayı 21 Ocak İstanbul saati ile 23.55 ‘de gerçekleşiyor olacak. Mevlana söylemiş olduğu gibi “Kır oğul zincirleri, hür gez, hür konuş, yok mu altından gümüşten kurtuluş? Tam da gökyüzü bizlere zincirleri kırmak için Kova Burcu Yeni Ayı ile eşlik ediyor.
Kova Burcu Yeni Ay’ı aile yaşamınız, finansal konular (mal, mülk, emlak ) ile kayıplar, arkadaşlıklardan gelen düşmanlıklara, aile bireyleri ile bağlantılı olaylar, aile bireylerinden kayıplar ve değer kavramının yeniden hatırlanması gündem konunuz olabilir.
Türkiye’ye gündeminde ise çiftçilik, tarım, sınırlarımız, yeraltı zenginlikleri, skandal bilgilerin ortaya çıkması, piyasalar hakkında gelişmeler gündem konumuz olabilir.
Kova yeniayını olumlu enerjisinden faydalanabilmeniz için sevgi yönünüzü geliştirmeli, aile bireylerine karşı anlayışınızı geliştirecek faaliyetlere girmenizde fayda var.
Kova yeniayında Merkür düz hareketiyle iletişimde artışlar, yakın çevre, akrabalarınız ilişkileriniz de hareketlenme ve iyileşme süreçleri ruhunuza iyi gelecek.
Kova burcu yeniayın enerjisi sizlerin yıkıcı inanç ve görüşleri sizi suça ve yalana eğilim göstermenizi sağlayabilir kontrolü ve denge de kalabilmekte fayda var.
Kova burcu yeniayı kalbi boş veya dolu olanlar için aşk ilişkileriniz de depresyon, soğukluk, sevilmeme veya değer görmeme duygusuna takılı kalabilirsiniz.
Kova burcu yeniayı ortaklık veya evlilik gibi konularınızda yaşanılan zorlukların iyileşme sürecinin habercisi de olabilir.
Kova Burcu Yeni Ayında çok iyi niyetiniz suiistimal edilebilir iki hafta boyunca aldanma enerjisi aktif olacak gözüküyor.
Kova burcu yeniayı enerjisi ile hak edenler yükselişe ,kadersel başlangıçlara ve aşkların da habercisi diyebiliriz.
Kova burcu yeniayında sağlık açısından sindirim sistemleri, sinir merkezleriniz, zehirlenme, boğaz ameliyatları, tiroit, boyunla ilgili sorunlar olarak görülebilir.
Kova Burcu Yeni Ayında iki hafta boyunca taciz, tecavüz, cinayet, deprem, sel felaketleri ve kaza haberleri gibi konu başlıkları gündeme oturabilir.
Youtube izle , Abone ol ve Paylaş

Önemli Gökyüzü Hareketleri (21 Ocak – 5 Şubat )
Güneş Kova burcu yolculuğuna 21 Ocak itibariyle başlayıp 18 Şubat’ına kadar Kova burcu yolcuğuna devam ediyor olacak. Güneş Kova burcu yolculuğu ile özgürlük kavramanı tavan yaparak sınırsız hissederek farklı fikirlere saygısızca davranmamızı sağlayabilir.
Olumlu yönü ise bilgiye önem vererek araştırma ve okumaya yönelmemizi sağlıyor olacak.
4 Ocak itibariyle Venüs’ün Kova burcu yolculuğu 27 Ocak tarihine kadar devam ediyor olacak.
28 Ocak itibariyle Venüs Balık burcu yolcuğuna başlayarak 20 Şubat’ta kadar Balık burcu yolcuğuna devam ediyor olacak. Venüs Kova geçişi sizleri daha özgür, marjinal ilişki yaşamanıza ve parasal savurganlık yaşayarak daha özgür yaşamak ihtiyacı hissetmenizi sağlayabilir.
Kova Burcu Yeni Ay’ın Yükselen Burcunuza Etkileri
Yükselen Koç Burcu
Sosyal çevreniz, idealleriniz, arzularınızı hayata geçirmek ile ilgili sorunlar yaşanabilir. Aşk ilişkiniz de 2 hafta boyunca konforlu mesafe veya ilgisizlik sınavınız olabilir. Çocuklarınız ile ilgili sorunlarınız gündeminiz olabilir. Yatırım yapmayı düşünen Koç burcu veya Yükselenler Koç Burcu için doğru zaman değil.
Yükselen Boğa Burcu
Eviniz, aileniz ile yeni kararlar gündeminize otururken kariyer noktanızda sizi aşağıya çekecek enerjilere maruz kalabilirsiniz. Aile bireyleri ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
Yükselen İkizler Burcu
Yakın çevre, akrabalarınız iletişiminde hareketlenme gündeminiz olabilir. Arkadaşlıklardan gelen düşmanlıklara karşı sakin kalmakta fayda var.
Enerjinizi doğru kullandığınız da yükseliş ve mutluluk gündeminizdedir.
Yükselen Yengeç Burcu
Ortak gelir, banka veya devlet dairesi ile ödemeleriniz, eşiniz ile ortak geliriniz ile gündeminiz de sürpriz gelişmeler olabilir. Beklediğiniz güzel haberler hayatınızı değişim noktası olabilir.
Yükselen Aslan Burcu
Denge de kalabildiğiniz sürece ilişkiniz, evliliğiniz veya anlaşmalarınız ile güzel şanslı gelişmeler ruhunuza çok iyi gelecek.
Yükselen Başak Burcu
Maddi ve manevi kendinizi iyi hissedeceğiniz iki hafta sizlerle. Sağlınıza özen gösterin ve iyi niyetiniz ile kul hakkınıza girmemeye özen gösterin. İyi niyetiniz suiistimal edilir.
Yükselen Terazi Burcu
Sevilmek veya sevilmemek ile duygularınız karışabilir. Aşk hayatınız da zorlanma, ara verme söz konusu olabilir. Yatırımlarınız beklentileriniz iki hafta boyunca karşılamayabilir. Çocuklarınızın sağlık sorunu gündeme oturabilir.
Yükselen Akrep Burcu
Yuvanız, aileniz ile bazı sorumlarınız gündeminiz olabilir. Kariyeriniz de gizli düşmanlarınızı tanıyabilirsiniz. Aile bireylerine karşı sevgi anlayışınızda köklü değişim sizleri bekliyor.
Yükselen Yay Burcu
Sosyal çevreniz, yurt dışı bağlantınız, eğitim ile ilgili hareketlenme gündem konunuz olabilir. Arkadaşlarınızdan beklenmeyen düşmanlıklara maruz kalabilir ve suça meyilli gösterme eğilimleri başınızı büyük derde sokabilir. Aman dikkat!
Yükselen Oğlak Burcu
Finansal konular (mal, mülk, emlak ) ile kayıplar, gündem konunuz olabilir. Beklediğiniz bir haberde rahatlamanıza yardımcı olabilir.
Yükselen Balık Burcu
Kendiniz, ilişki, ortak işiniz veya dava ile ilgili sorunlarınız çözüme ulaşacak ve yaralarınızı sarmaya başlıyor olacaksınız.

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir