Venüs ve Mars Kova Burcunda İlerliyor

9 Mart 2022 tarihinde önemli gökyüzü hareketlerine baktığımız da Kova enerjisinin yoğunlaştığını görüyoruz. Satürn, Venüs, Mars ve Merkür de Kova burcu yolculuğunda bizlere eşlik ediyor olacaklar.
Kova enerjisi yoğun olması yeni başlangıçların başlayacağını ve hayatımızda çok şeylerin değişeceğiniz her anlamda gösteriyor.
Venüs Kova Burcunda ilerliyor
7 Mart 2022 itibariyle Venüs Kova burcuna geçti. Ve 6 Nisan 2022 tarihine kadar Kova Burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak.
Venüs ‘ün Kova burcundaki yerleşimi sizleri duygu, hayal ve romantizmden uzak tutarak daha egoist ve soğuk eğilimli olmamız yönünde dürtülere sahip olmamızı sağlayabilir.
Ancak daha arkadaş canlısı, daha dost ve yardımsever eğilimlerimiz yükseliyor olacak. Gezmek ve özgürlük ihtiyaçlarımızda artışlar söz konusu olabilir.
Ve Venüs ‘ün Kova Burcundaki yerleşimi ilişkilerde duygusallıktan çok cinsellik üzerine kurulu ilişkilerde artışlar söz konusu olabilir.
Venüs’ün Kova Burcundaki yerleşimiyle başlamakta olduğunuz aşk ilişkileriniz sizlerin hayatında iz bırakır.
Venüs’ün Kova Burcundaki yerleşimiyle bugüne kadar görmeyi ret ettiğiniz yakın ilişkilerinizdeki gerçekler ortaya da çıkabilir. Bu da sizlerin ruhsal olarak olgunlaşmanızı sağlıyor olacaktır.
Venüs’ün Kova Burcundaki yerleşimi sizlerin para akışlarınızda çabanız olmadan para gelir akışlarınıza sahip olma aynı zaman da borç alma mali destekler için kolaylıkla fırsatlar yakılabilirsiniz.
Mars Kova Burcunda İlerliyor
Mars 7 Mart itibariyle Kova burcundaki yolculuğuna başladı. 15 Nisan 2022 tarihine kadar da Kova burcunda yolculuğuna devam ediyor olacak.
Mars’ın Kova Burcundaki yerleşimi kendi düşüncelerimizi etrafımızdaki insanlara empoze etme isteklerimizi artırıyor olacak.
Mars’ın Kova Burcundaki yerleşimi acelecilik, kuralsız ve kırıcı olma eğilimlerimizi tetikleyebilir.
Mars’ın Kova Burcundaki yerleşimi analitik zekâmızı kullanarak sorunları daha kolay çözmemize katkı sağlıyor olacak.
Özgürlük uğruna mücadele isteklerimiz de tırmanışlar söz konusu olacak.
Mars’ın Kova Burcundaki transiti tehlikelere açık karşı olmamızı, hoş olmayan davranışlara maruz kalabileceğimizin altını çizmek isterim.
Şimdiden daha dikkatli olmakta fayda var. Mars’ın Kova Burcundaki transiti esnasında ruhsal kaynaklı patlamalarda zirvelere tanık olabiliriz.
Mars’ın Kova Burcundaki transiti para veya ortak gelirlerde ( gayrimenkul ve ev ) sıkıntılı süreçlerin başlangıçlarını da tetikliyor olacak gözüküyor.
Mars’ın Kova Burcundaki transiti ilişkiler açısından sıkıntılı süreçleri başlatarak, ilişkinizde cinselliğin daha ön plana çıktığı duygusal mandan uzaklaşma sıkıntılarını doğuracak gözüküyor.
Cinsel zorlama, cinsel istismar veya tecavüz konulara fazlasıyla gündemde tanık olabiliriz.
Şimdiden daha dikkatli olmanızı ve daha seçici davranmanızı tavsiye ederim. Mars’ın Kova Burcundaki yerleşimde borç almak veya vermek aynı zaman da yatırım yapmak için doğru zaman değildir.
Rusya ve Ukrayna savaşının da dünya genelinde tırmanışa geçeceğinin işareti olabilir. Altın zirvenin zirvesini görecek gözüküyor.
Türkiye açısından bakacak olursak gizli düşmanlarımıza karşı çok ama çok dikkatli olmak ve öfkeyle kalıp zarar ile karşılaşacağımız kararlar alınmaması gerektiğini haritamız vurguluyor. Türkiye ‘nin yurt dışı iletişim köprü ağını çok daha dikkatli yürütmesi gereken bir zaman dilimine girmiş oluyoruz.

Venüs Ve Mars Kova Burcuna Geçişi Yükselen Evlerinize Etkisi

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Arkadaşlarınız, idealleriniz ve hedefleriniz ile ilgili temalar gündem konularınız olabilir. Eski yaralarınız ve alışkanlıklarınız tavan yapabilir. Ani gelişebilecek olaylar karşında şaşırabilirsiniz. Acele karar vermeye özen gösterin ve Ben merkezlikten çıkmaya çalışmanızı tavsiye ederim. Bacaklar ve dizlerde sağlık sorunları kazalara kırılmalara açıksınız.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Meslek hayatınız ve kariyeriniz işverenler ile ilgili konular gündeminiz olabilir. Bir takım fırsatlar sizler bu zaman zarfında yakalayabilirsiniz. Abartılı davranışlardan kaçınmanızı ve niyetinizi denge de tutmanızın sizlerin bu süreç içerisinde beklenmedik hayal kırıklarınızı minimaliz edecektir. Eviniz ve aile yaşantınızda sizleri güzel gelişmeler bekliyor olacak.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Seyahat planlarınız da beklenmedik sorunlarla karışılabilirsiniz. Bu zaman zarfında yükseköğrenim veya yasal süreçlerle ilgili sıkıntılı süreçler başlayabilir.
Birlikteliğiniz de beklenmedik davranışlara maruz kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Psikolojik sıkıntıların zirveye çıktığı süreçler bu zaman zarfında sizleri zorlayabilir. Kendi isteklerinizi sadece görmeye çalışmaktan bu süreçte vazgeçmenizi tavsiye ederim. Borç vermek istediğiniz de iki kez düşünmenizi tavsiye ederim. Kavgadan uzak durmak olası riskleri minimalize edecektir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Evlilik, iş ortaklık alanlarınızda gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Kendinizi ifade etmede duygusal gel – gitler hissedebilirsiniz. İlişkilerde isteklerinizin ön planda olmasından kaynaklı sıkıntılar veya duygusal çıkışlar yaşanabilir. Yemek ile ilgili sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmakta fayda. Kendinizi daha iyi hissetmek adına ibadet, duaya doğru yönelmeleriniz olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Sağlık, günlük rutinleriniz ve sağlık konularınız gündem konunuz olabilir. Sağlık açısından kalça, karaciğer veya baldırla ile ilgili hassasiyetiniz artabilir.
Önyargılı olmaktan çıkmanızı tavsiye ederim. Geçmiş yaşadığınız konularınız her ne kadar tekrarlansa da bir zaman dilimi sonrası çözüme kavuşacağını şimdiden bilmenizi isterim.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Aşk ilişkiniz, çocuklarınız, yatırımlarınız ile ilgili gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Arkadaşlarınız ve aileniz ve harcamalarınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.
Çevrenizden borç alabilir veya verebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak için doğru bir zaman değil.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Aileniz ve yuvanız ile olmak sizlerin ruhuna iyi gelecek gelişmeler gündem konunuz olacak. Çevrenizden eril enerji bir insanın sizlere katkısı fırsatları kolaylıkla yaşanıza katkı sağlıyor olacak.
İletişim trafiğiniz de bu zaman diliminde artışalar söz konusu. Umarım bu güzel enerjiyi bozacak duyumlar almazsınız.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sosyal çevreniz, akrabalarınız da ön planda olacak olay ve durumlar sizleri bekliyor olacak. Yasal süreçler ile ilgili veya seyahat planlarınız ile ilgili süreçler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Maddi gelir, ortaklaşa hal hazırda kullanmakta olduğunuz eviniz veya başkasına ait gayrimenkul ile ilgili sorunlar veya suçlamalara maruz kalabilirsiniz. Tartışmadan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)
Kendinizi tanıma ve keşfetme yolunda manipüle davranışlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. İkizler burcuna karşı dikkatli olmakta fayda var. Hem işinizde hem de ortak çalışma alanızda abartılı davranışlardan kaçınmanızı ve başınızı belaya sokacak girişimlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)
Ruhsal sorunlarınız, duygularınızı ifade edeme ve günlük rutinlerdeki yavaşlamadan kaynaklı sağlık sorunlarınız baş gösterebilir.
Geçmişteki olayların yeniden gündeme gelmesi veya gerçeklerle yüzleşme zamanı olsa da her şey bu sorunların çözüme kavuşmasından kaynaklı olduğunu unutmayın.

Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir