Terazi Burcu Yeni Ay’ın Etkileri

26 Eylül Pazartesi İstanbul saati ile 00.54 civarında Terazi Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor olacak.
Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile iki hafta boyunca olası gündem konularımız yuvamız, aile bireyleri, yaşadığınız mekân, toprak konuları, tarım mahsulleri ve çiftçiler, vatanımız, maden sektörü, yerleşim mekânlarımız olan binalar, Türkiye’nin dış dünya imajı, kariyeriniz, yargı ve lider hakkında önemli olası gündem konusu olabilir.
Terazi Burcu Yeni Ay’ı duygusal yalnız kalma eğilimleri ve iç dünya yolculuğunuzda gizli kalan duygulara yoğunlaşma istekleriniz de hassasiyetiniz artabilir. İki hafta boyunca duygusal geçişleriniz de dengesizlik, gergin, huzursuz ve sahiplenen taraflarımız ön plana çıkabilir.
Terazi Burcu Yeni Ay’ına Merkür Retro hareketiyle eşlik ederken akraba, komşu, kardeş gibi çok yakın çevreniz ile iletişim trafiğiniz de artışlar, fikir tartışmaların artacağı bugünlerde yanlış anlaşılma ve anlamaya karşı daha temkinli olmanızı tavsiye ederim. İki hafta boyunca sakin ve anlaşma zemini içinde olmanız sizlere katkı sağlar.
Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile sanat, müzik, güzellik ve kısa yolculuklar sizlere mutluluk verecektir.
Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile ilişkilerinizin mercek altına alınacağı iki hafta boyunca ilişkilerde kendinizi kandırma, haddinden fazla fedakârlık yapma ve kendinizi feda etme durumlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle ilişkilerde mahkeme süreçleriyle ilgili evrakta sahtekârlık, yalan beyan ve boşanma davalarında artış olabilir. Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile Türkiye gündeminde gruplar, dernekler, çocuk temaları, sanat ve farklı kültürlere ait konu başlıklarının fikir ayrılıkları, özgürlük ile kurallar, örf ve adetler ile yenilik arasında şiddetli gergin enerjilere tanıklık edebiliriz.
Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile rüyalarınız da kâbuslar görebilir ve huzursuzluklarınız da artış olabilir.
Terazi Burcu Yeni Ay sağlık açısından bakacak olursak kemikler, diş, eklemler, deri hastalıkları, kırıklar, ameliyat temaları mide asidine karşı hassasiyetiniz artabilir.
Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile altın ve maden veya benzeri değerli taşlar ile ilgili alım ve satışta hareketlilik sanat ve benzeri organizatör işlerinde hareketlilikte gözlenebilir.
Terazi Burcu Yeni Ay’ın etkisi ile Türkiye gündeminde ise şans gibi gözüken ancak ilerleyen zamanlarda bedel ödenebilecek karar alımlarında daha dikkatli olmamız gerektiği haritasal olarak vurgulanıyor. Hırsızlıkların yoğun olabileceği bugünlerde daha dikkatli olmakta fayda var.
Aynı zaman da kadın hapishanelerinde gelişebilecek gergin enerjiye tanıklık edebiliriz.
26 Eylül – 9 Ekim Tarihlerinde Önemli Gökyüzü Hareketleri

Güneş Terazi Burcuna Geçiyor!
24 Eylül Güneş Terazi burcu yolculuğuna başlıyor olacak.
23 Ekim tarihine kadar da Terazi Burcu yolculuğuna devam ediyor olacak. Güneş Terazi burcundayken hakkaniyet, adalet ve eşitlik konuları ihtiyacımız motive olma ihtimalidir.
Merkür Terazi Burcuna Geçiyor!
Merkür 10 Ekim itibariyle hem düz hareketine başlıyor hem de Terazi burcu yolculuğa başlıyor olacak. Merkür iletişim gezeninin Terazi burcu yolculuğunda iletişimde uyum ve yanlış anlaşılmaların ve tartışmaların açtığı yaraları iyileştirmek için sizlere fırsat sunuyor olacak.
29 Ekim tarihine kadar Merkür Terazideyken diplomasinin ön planda olacağı adalet, adil objektif olmamızı sağlıyor olacak.
Venüs Terazi Burcuna Geçiyor!
30 Eylül itibariyle Venüs Terazi burcu yolculuğuna başlıyor olacak.
Venüs Terazi Burcu yolculuğunda ilişkiler, aşk, sanatsal ve kişisel ortamımızda denge kurabilmemiz ön plana çıkabilir.
İşbirliği, karşılıklı yarar ve adalet teşvik için ideal zamandır.
26 Eylül – 9 Ekim Tarihlerinde Önemli Tarihler ise ,
Olumlu enerjiler barındıran tarihler:
Eylül ayında: 28/29 / 30
Ekim ayında: 3 / 5 / 6
Gergin enerjilerin Barındıran tarihler ise;
Eylül ayında: 30 /31
Ekim ayında: 2 / 4 / 7/ 8 / 10
Yükselen Burcunuza Göre Terazi Yeni Ay’ın Etkileri
Yükselen Koç Burcu
İlişkiniz veya evliliğiniz ile hayatınızda köklü değişimler söz konusu olabilir, işleriniz de maddi ve manevi sorumluklarınız da artış olabilir.
Yükselen Boğa Burcu
Korkularınız ve bilinçaltınız da susmayan bir iç sessiniz ile karşı karşıya kalabilir. Yaşayacağınız ruhsal ve manevi sıkıntılar sağlık problemlerinizi tetikleyebilir. Ancak su üstüne çıkan bu problemler iyileşme süreçlerinizi fark etmenizi sağlamak adına güzel bir gelişmedir.
Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olun.
Yükselen İkizler Burcu
Çocuklarınız, hayalleriniz sizi erteleyen tüm korkularınızı bir kenara bırakarak sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz.
Ve artık geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayabilirsiniz.
Yükselen Yengeç Burcu
Aile yuva aile bireyleriyle ilgili sorumluluklarınız yep yeni gelişmeler olabilir. İş yeriniz veya kariyer noktasında geçmişte yaşanılan konular abartılı bir şekilde yeniden gündeminiz olabilir.
Yükselen Aslan Burcu
Akraba, komşu, kardeş gibi çok yakın çevreniz ile iletişim trafiğiniz de artışlar, fikir tartışmaların artacağa bugünlerde yanlış anlaşılma ve anlamaya karşı daha temkinli olmanızı tavsiye ederim. Aldanma ve aldatılmaya karşı dikkatli olun.
Yükselen Başak Burcu
Bir taraftan nakit gelir akışınız da hareketlilik gözlemlenirken bazı ödemelerin altına girerek, finansal olarak sorumluluklar artabilir.
Yükselen Terazi Burcu
İlişkiniz veya evliliğiniz ile hayatınızda köklü değişimler söz konusu olabilir, işleriniz de maddi ve manevi sorumluklarınız da artış olabilir.
Yükselen Akrep Burcu
Kendinizi insanlardan uzaklaştırarak kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Korkularınız ile yüzleşebilir, sizleri aşağıya çeken enerjilerle karşılaşabilirsiniz.
Yükselen Yay Burcu
Çocuklarınız, sorumluluklarınız artışlar gözlemeyebilir, geçmişe daha kolay perde çekip yeni arkadaşlarınız ile sosyalleşebilirsiniz.
Yükselen Oğlak Burcu
Aile yuva aile bireyleriyle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Aile büyüklerinizin aile ihtiyaçlarını gidermek için daha fazla çabalayabilirsiniz, aile içi iletişiminiz artabilir. Kariyer noktasında bazı aksilikler de yaşayabilirsiniz.
Yükselen Kova Burcu
Akraba, komşu, kardeş gibi çok yakın çevreniz ile iletişim trafiğiniz de artışlar, fikir tartışmaların artacağa bugünlerde yanlış anlaşılma ve anlamaya karşı daha temkinli olmanızı tavsiye ederim. Aldanma ve aldatılmaya karşı dikkatli olun.
Yükselen Balık Burcu
Bir taraftan nakit gelir akışınız da hareketlilik gözlemlenirken bazı ödemelerin altına girerek, finansal olarak sorumluluklar artabilir.

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir