Kova Burcu Dolunay’ın Etkileri / Yükselen Burcunuza Etkileri

12 Ağustos Cuma günü İstanbul saati ile 04.35 ‘de Kova Burcunda dolunay gerçekleşiyor olacak.
Kova Burcu Dolunay enerjiniz ve duygularınızı kendiniz ile olan ilişkiniz, evlilik veya uzun vade birlikteliğinize, ortaklaşa iş meşelerinize, davalara, anlaşma ve partilere doğru yöneliyor olabilir.
Kova Burcu Dolunay sizlere sorunlarınızı daha iyi fark etme, algılama yeni olasılıklara ufuklar açma fırsatı sunuyor olacak. Kova Burcu Dolunay enerjisini olumlu yönde kullanarak size sunulan armağanları alabilmek için önyargıdan uzak, çözüm odaklı ve başkalarının görüşlerine saygı gösterebilen olmaya özen göstermenizi tavsiye ederim.
Kova Burcu Dolunay bayanların kendilerini ortaklaşa alanlarda daha güvensiz, dayanma gücünde azalma daha yalnız ve uzun soluklu anlaşma gereken ortaklaşa projelerde kararsız hissetmenizi sağlayabilir.
Kova Burcu Dolunay sizleri çok kuvvetli tutku ile hayatınızı, kariyerinizi, eşinizi tamamen değiştirme arzusu etkisi altına alabilir. İlişiklerinizi başka bir boyutta sokma eğilimi yaşayabilirsiniz. Bilmeniz gereken sizler ancak kendi hayatınızı değiştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sizlere önerim akışta ve teslimiyette olmanız sizlerin bu yoğun değişim sürecini kolaylaştıracaktır.
Kova Burcu Dolunay ‘da iki hafta boyunca egosal anlaşmazlıklara ve tartışmalara özellikle otoriterlerle ve yönetici pozisyonundaki insanlarla gündeme gelebilir. Sakin ve esnek olmanız sizlere bu süreçleri kolaylıkla geçirmenize katkı sağlıyor olacak.
Kova Burcu Dolunay’ında kariyer, ün ve yönetici pozisyonundaki insanlar hakkında beklenmedik skandal olaylar gündeme oturabilir. Kova Burcu Dolunay’ın etkin olduğu süreçlerde daha yavaş hareketleriniz olası büyük kazlarının önüne geçecektir.
Kova Burcu Dolunay’ında gizli düşmanlıklar, zor günler yaşamanıza neden olabilir. Kova Burcu Dolunay’ı korkularınız ile yüzmek ve ruhsal çalışma yapmak arınmak ve yenilenmek için ideal bir zaman sizlere sunuyor.
Kova Burcu Dolunay’ında para nakit akışınız, alım gücü, kariyer noktanız açısından sizleri endişeli davranmanıza beklenmedik olaylara maruz kalmanıza neden olabilir. İki hafta boyunca yolculuk planlarınızda aniden değişikler olabilir. Seyahat kazaları haberleri de gündeme oturabilir.
Kova Burcu Dolunay’ı Türkiye açısından sınırlarımız açısından gizli düşmanlılara ve yapılacak olan anlaşmalarımız açısından daha dikkatli temkinli olmaya bizleri davet ediyor.
12 – 27 Ağustos Arası Önemli Gökyüzü Hareketleri
Venüs Aslan Burcuna Geçiyor!
12 Ağustos itibariyle Venüs Aslan burcunda yolculuğuna başlıyor olacak.5 Eylül tarihine kadar Aslan Burcu yolculuğuna devam ediyor olacak. Venüs Aslan Burcu yolculuğu boyunca sadakat, hayranlık, güven ve romantizm havası ruhlarımıza sevgiyi alma ve verme de bizlere iyi geliyor olacak.
Venüs Aslan Burcunda birbirinizi övgünüz ile sevgi ışığı ile kolaylıkla besleyebilen taraf olabileceksiniz tek şart sadık olduğunuz süre içerinde.
19 Ağustos Venüs Aslan burcuna her ne kadar gölge tarafı çalışsa da 20’si sizlere olumlu yansımasıyla yüreklerinize iyi geliyor olacak.
Ayın 25’sinden 27 Ağustos tarihine kadar ilişkileriniz, zevkleriniz, idealleriniz ve güzelliğiniz finansal açışınızdan ani beklenmedik değişime sizi kısıtlayan koşullardan ve kalıplardan Salı verme enerjisi hâkim olacak.

Güneş Başak Burcuna Geçiyor!
24 Ağustos itibariyle Güneş Başak Burcu yolculuğuna 24 Eylül tarihine kadar da Başak Burcu yolculuğuna devam ediyor olacak.
Güneş Başak Burcu yolculu boyunca daha analitik, sadık, mükemmeliyetçi, yardımsever, ayrımcı özelliklerimiz kabarıyor olacak.
Kariyer alanlarınız da projeler, organizasyonlar taraflarınız kariyeriniz de yeni farklı yeteneklerinizi çalıştırmanıza yardımcı olacak. Sağlık sorunlarda artışlar söz konusu olabilir.
Güneş Başak burcu yolculuğu boyunca kendinizi değerli ve faydalı hissetmeniz sizi fazlasıyla mutlu olmanızı sağlıyor olacak.
24 Ağustos tarihinde duygularınıza, içsel yolculuğunuzdaki acılarınıza tekrar hatırlamanıza ve şifa anması için sizlere fırsat sunuyor olabilir. Haberci rüyalar görebilirsiniz.
Mars İkizler Burcuna Geçiyor!
22 Ağustos tarihinde Mars İkizler burcuna geçiyor olacak.31 Ekim’de geri hareketine başlıyor olacak.13 Ocak 2023 tarihine kadar İkizler Burcunda geri hareketine devam ediyor olacak. 25 Mart 2023 tarihine kadar da İkizler burcu yolculuğuna devam ediyor olacak.
Mars ikizler burcu uzun soluklu yolculuğu boyunca manşetlerde hareketlilik, sırların ifşa olması haberleriyle gündeme damgasını vuruyor olacak.
Mars ikizler Burcu yolculuğunda bağımsızlık vurgusunu yoğunlaştırarak isteklerimiz ve ideallerimiz de hırslı kimliğimiz ön plana çıkıyor olacak. Ve aşırı özgüven daha kolay çözüm odaklı oluyor olacağız. En kavga tartışmak yerine kelimeler bizim silahımız olacak.
Mars İkizler Burcu Retro hareketi ise;
31 Ekim’de geri hareketine başlıyor olacak.13 Ocak 2023 tarihine kadar İkizler Burcunda geri hareketine devam ediyor olacak. Mars’ın İkizler burcu Retro hareketi boyunca gücünüzü ortaya koymakta problemler yaşayabilirsiniz. Kazalara açıklık olan bu tarihlerde daha yavaş ve sakin olmakta fayda var. içe dönük bir öfke, inisiyatif almaktan kaçınmak, korkaklık, kendinizi bastırma ve kısıtlama, rekabetten kaçma, pasif veya agresif eğilimler, cinsel saplantılar, cinsel performans kaygıları, mücadele gücünün düşmesi gibi duygu geçişlerinden geçmemiz mümkün olabilir.
Uranüs Boğa Burcunda Retro Hareketine Başlıyor!

25 Ağustos Uranüs Boğa Burcunda geri hareketine başlıyor olacak. Ortalama 5 ay boyunca geri hareketi bizleri etkisi altına alıyor olacak. 23 Ocak 2023 tarihine kadar da geri hareketine devam ediyor olacak.
Uranüs Boğa Burcunda Retro Hareketi bizleri zekânın ve yaratıcılığın ortaya konmasından sorunlar, bağımsızlık isyanları ve korkular, uyum ve adaptasyon sorunu yaşamamıza neden olabilir.
Kova Burcu Dolunay’ın Yükselen Burçlarınıza Olan Etkisi
Yükselen Koç Burcu
Hedeflerinizi belirlemek, yeni projeler ve organizasyonlarla kolektif bilince yardımcı olabileceksiniz. Bu dönem içinde enerjinizi tartışmadan ziyade birleştirici ve ilişkileriniz de denge koruyabilen tarafa yöneltmenizi tavsiye ederim. Böylelikle çıkabilecek sorunların daha kolay üstesinden gelmiş olabilirsiniz.
Yükselen Boğa Burcu
Kariyer ve ailevi yaşantınızda dalgalanmalar, kopuşlar, hayatınızdaki idealleriniz de pozisyon değişikliği olabilir. Egosal tutumlardan uzak durmanızı ve sorumluluklarınızdan kaçmak yerine kabullenişte olmanızı tavsiye ederim. Kazalara açık olduğunuz bugün de dikkatli olmakta fayda var.
Yükselen İkizler Burcu
İnanç ve ilkelere tutunmakta zorlanabilirsiniz. Aldanma veya Aldatılma açık olduğunuz bugünlerde dava veya benzeri hikâyeleri dinlerken daha temkinli olmanızı imzaladığınız evraklara daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Seyahat planlarınız ile ilgili beklenmedik aksilikler yaşayabilirsiniz.
Yükselen Yengeç Burcu
Mali kaynaklarınız, geliriniz, gayrimenkul ve ortaklaşa gelir nakit akışınız ile sizleri zorlayan etki ve iletişim trafiğinde içinde kendinizi bulabilirsiniz.
Yükselen Aslan Burcu
Kendiniz, iş ve ikili ilişkileriniz evliliğiniz ve anlaşmalarınıza doğru duygularınız yöneliyor olacak. Kendinizi keşfetmenin tam da vakti.
Yükselen Başak Burcu
Kariyeriniz, hayatınız ve sağlığınız iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir. Gizli düşmanlıklarınıza ve kendinizi gerçek olmayan korkularınız ile bloke etmemenizi tavsiye ederim.
Yükselen Terazi Burcu
Özgür ruhunuzda dengenizi koruyabilirseniz, enerjinizi tartışmak yerine sevdiklerinize, varise çocuklarınıza ve size iyi gelen hobilerinize yönlendirirseniz iki hafta boyunca şansı yakabilirsiniz.
Yükselen Akrep Burcu
Aileniz ve kariyerleriniz arasında gelişebilecek olumlu ve olumsuz dalgalanmalar olabilir. Ancak aileniz ile tekrarlanabilecek sorunlarınızın artık iyileşme aşamasında olarak sizleri daha iyi bir sıçrayışa hazırlamak amaçlı olduğunu bilmenizi isterim.
Yükselen Yay Burcu
Sosyal çevreniz, akrabalarınız, evraklar veya davalar sizlerin iki hafta boyunca gündem konunuz olabilir. Bir birlikteliği mahkeme sürecine taşıyabilirsiniz. Evraklarda ve kararlarınızı bir kez daha düşünmenizi aldanma ve aldatılmanız yüksek olduğu zaman dilimindesiniz.
Yükselen Oğlak Burcu
Finans, nakit gelir akışı ve ortak gelir akışı konuları hakkında iletişim trafiğiniz de artabilir. Ve bu konular hakkında sorunlar yasabilirsiniz.
Yükselen Kova Burcu
Sizi ilerlememekten alıkoyan tüm duygu ve düşüncelerinizden kurtulup kendinizi ön plana çıkarabileceksiniz. İş ve ikili ilişkileriniz evliliğiniz ve anlaşmalarınızlasınız gündem konunuz olabilir.
Yükselen Balık Burcu
Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza özen gösterin. Gerçek olmayan dostlarınız ile tanışabilir ve kariyerinizi ve gücünüzü kaybetme korkusuyla sabote edebilirsiniz.

Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir