Koç Dolunay’ın Etkileri

Koç Dolunay’ı İstanbul saati ile 23.54 civarında gerçekleşiyor olacak. Koç Burcu Dolunay’ın gündem konusu aile, aile büyükleri, malınız, mülkünüz, kariyer noktanız, Türkiye sınırlarımız, yeraltı zenginlikleri, çiftçilik, tarım, toplumsal statümüz, liderler ve gizli düşmanlıklarla ilgili gelişmeler gündem konumuz olabilir.
Koç Dolunay’ın etkisi ile duygusal geçişlerimiz de huzursuzluk, kararlarımızda düşünmeden hareket etme, kendi duygu ve düşüncelerimizin doğruluğuna inanma süregelen acı ve travmalarınızın gerçek nedeni bulma ve haberci rüyalar ile kolaylıkla iyileşme süreçlerinize katkı sağlayabilirsiniz. İki hafta boyunca savurganlık, kendi isteklerinizi frenleme ve aşırı zevkler peşinde koşma eğilimlerine karşı dikkatli olun.
Koç Burcu Dolunay’ın etkisi ile toplumsal olay veya liderlerin işleyişini fazlasıyla eleştirecek akımlara tanıklık edebiliriz.
Koç Burcu Dolunay’ın iki hafta boyunca etkisiyle alacağınız kararlarda yanılma, gereksiz sözler verme, kibir, evraklarda veya kanuni evraklarda yanılma payı yüksek olduğundan daha dikkatli incelemenizi tavsiye ederim.
Koç Burcu Dolunay’ın etkisiyle fikir ayrılıkları ve dayatma tartışmaya hazır ve sabırsız davranışlar sergileyebilirsiniz. İki hafta boyunca kendi fikirlerinizi kendi süzgecinizden geçirerek, onaylanma beklemeye girmeden hareket etmekte fayda var.
Koç Burcu Dolunay’ın etkisiyle araba kullanırken dikkatli olun, kazalar kaçınılmaz olabilir.
Koç Burcu Dolunay’ın etkisi ile evliliğiniz, yuvanız veya ortaklaşa işiniz ile hükmetmek yerine uzlaşmaya meyil göstermeniz de fayda var.
Koç Burcu Dolunay’ın etkisi ile hırsızlık olayları ile karşılamak, çalınması veya kayıp olayları yaşamak mümkün olabilir.
Koç Burcu Dolunay sağlık açısından depresyona yatkınlık kas veya iskelet sistemler, diş, deri hastalıkları, iştahsızlık, mide rahatsızlığı hassasiyet operasyon, kırılma, kesici aletlerle ile yaralanmalara maruz kalınabilinir.

9 Ekim – 25 Ekim arası Önemli Gökyüzü Hareketleri
Güneş Akrep Burcuna Geçiyor!
24 Ekim itibariyle Güneş Akrep Burcu yolcuğuna başlıyor olacak.23 Kasım tarihine kadar Akrep burcu özellikleri olan yoğunluk, gizem, sezgilerinizde artış, hırs ve tutkulara karşı hassasiyetimizde artış olabilir.
Satürn Düz Hareketine Başlıyor!
23 Ekim itibariyle Satürn düz hareketine başlıyor olacak.

9 Ekim – 25 Ekim arası Önemli Gökyüzü Hareketleri
12-13-19 Ekim tarihlerinde gergin enerjiler var olabileceğinden sakin, esenlik ve sağduyu anahtar kelimelerimiz.
Yükselen Burçlarınıza Etkileri
Yükselen Koç Burcu
Kendiniz ve ilişkinizde ve ortaklaşa işiniz de köklü radikal değişiklikler sizleri bekliyor. Gizli düşmanlarınızı tanıma ve yollarınızı ayırma vakti. Değişikliğe direnç göstermediğiniz sürece fırsatlar ve şans sizlere gülüyor olacak.
Yükselen Boğa Burcu
İnzivaya çekilme vakti, kendiniz ile olan savaşınızı bitirmeye gönüllü olursanız günlük yaşamınızdan huzur duyabileceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Kazalara oldukça açıksınız.
Yükselen İkizler Burcu
İdealleriniz, gruplar ve yeni arkadaşlıklar sizleri tekâmülünüze götürmek için hayatlarınıza girebilir. Bazı arkadaşlarınızdan yollarınız ayrılabilir, çocuklarınız ile konularda endişe duyabilirsiniz.
Yükselen Yengeç Burcu
Aileniz, malınız ve yuvanız ile gelişebilecek olaylar gündem konunuz olacak ancak yaralarınızı iyileştirmek adına şifalanma ve korumadan geçiyor olacaksınız.
Yüzleşmeye korktuğunuz konunuz yeniden gündem konunuz olabilir.
Kariyerinizde hareketlilik yanı sıra kurban olmamaya özen gösterin.
Yükselen Aslan Burcu
Evraklarda yanılma, dava süreçlerinde hoş olmayan eylemler gündem konunuz olabilir. Gerekmediği sürece fikirleriniz de dayatma, büyük sözler girişiminde bulunmayın.
Yükselen Başak Burcu
Harcamalarınıza dikkat emekte fayda var. Borçlanma veya ödemekte zorluklar yaşayabilirsiniz.
Ortaklaşa alanlarınız da zorlanmalar söz konusu olabilir.
Yükselen Terazi Burcu
Gizli düşmanlarınızı tanıma ve yollarınızı ayırma vakti. Değişikliğe direnç göstermediğiniz sürece fırsatlar ve şans sizlere gülüyor olacak. Kendiniz ve ilişkinizde ve ortaklaşa işiniz de köklü radikal değişiklikler sizleri bekliyor.
Yükselen Akrep Burcu
İnzivaya çekilme vakti, kendiniz ile olan savaşınızı bitirmeye gönüllü olursanız günlük yaşamınızdan huzur duyabileceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Kazalara oldukça açıksınız.
Yükselen Yay Burcu
Bazı arkadaşlarınızdan yollarınız ayrılabilir, çocuklarınız ile konularda endişe duyabilirsiniz. İdealleriniz, gruplar ve yeni arkadaşlıklar sizleri tekâmülünüze götürmek için hayatlarınıza girebilir.
Yükselen Oğlak Burcu
Aileniz, malınız ve yuvanız ile gelişebilecek olaylar gündem konunuz olacak ancak yaralarınızı iyileştirmek adına şifalanma ve korumadan geçiyor olacaksınız.
Yüzleşmeye korktuğunuz konunuz yeniden gündem konunuz olabilir.
Kariyerinizde hareketlilik yanı sıra kurban olmamaya özen gösterin.
Yükselen Kova Burcu
Gerekmediği sürece fikirleriniz de dayatma, büyük sözler girişiminde bulunmayın. Evraklarda yanılma, dava süreçlerinde hoş olmayan eylemler gündem konunuz olabilir. Dava süreçleriniz başlayabilir.
Yükselen Balık Burcu
Ortaklaşa alanlarınız da zorlanmalar söz konusu olabilir. Harcamalarınıza dikkat emekte fayda var. Borçlanma veya ödemekte zorluklar yaşayabilirsiniz.
Koç Burcu Dolunay’ın Ritueli
Koç Burcu Dolunay’ın bedenimi, korkularımın, endişelerimin, tedirginliklerimin arındırılıp şifalandırılmasına izin veriyorum.
Farkında olmadan irademi açtığım her şeyden ve herkesten çekilerek fiziksel bedenimde toplanıp, merkezlenmesine ve dengelenmeye niyet ediyorum.
Olumsuz gökyüzü hareketleri ve zorlayıcı etkilerine karşı ilahi koruma genel Koruma 9187756981818 bende normalize ol.alınmasını niyet ediyorum. Tüm negatif eylemlerin iptal edilmesi 721345817 bende normalize ol.
Ve öyledir.
Sayı freakansları Grobovoı Grıgorı ‘ye aittir.

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir