Ana Sayfa

Hepiniz Sayfama Hoş Geldiniz,

Astroloji, göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözde bilimdir. Yunanca yıldız anlamına gelen ‘astro’ ve bilgi anlamına gelen ‘logos’ kelimelerinden türemiştir.( Alıntı )Vikipedi

Astroloji çok eski çağdan bugüne kadar insanlar gökyüzüne bakarak kozmik nesnelerin yani güneşleri, yıldızları, ayları ve gezegenleri üzerimizdeki etkisini araştırdı.

Doğum tarihimizin gökyüzündeki konumu bizlerin kişiliğini şekillendirmektedir. Ay’ın döngüsü ve günlük yerleşimi ve önemli gökyüzü hareketleri bizlerin yaşamını şekillendirmektedir.

Kendimizi ve çevremizdeki olayları anlayabilmek ve fark edebilmek için bizlere ışık olmaktadır.

Her doğum haritası tek, özel ve sizlerin parmak izidir. Doğum haritanız sizlerin yaşam pusulanız, psikolojik yol haritanızdır.

Doğum haritanızdaki güçlü ve güçsüz alanlarınızı nedenlerini sizlere rehberlik ederek güçlü yönlerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve günlük yaşamda onlarla daha sürdürebilir mutlu bir yaşam inşa edebilirsiniz.

Günlük seçimlerinizi ve niyetlerin doğru zaman da harekete geçmeniz yolunda sizlere yol göstericidir.

Bu sayfa da astrolojiye dair tüm önemli gökyüzü hareketlerini, bizlerin hayatına olası etkilerini , dünya geneline olası etkilerini , gökyüzü hareketlerine uygun ritueller ve yükselen burçlarınıza olan etkilerini kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Astroloji dair tüm yazılarım ve öngörülerimi diğer sayfam olan Astroloji Gündemi

Mucizeler Sizler ile Olsun.

Sevgilerimle

Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş