2022 Yılının Son Oğlak Yeni Ay’ın Etkileri

2022 yılının son Oğlak Yeni Ay’ı İstanbul saati ile 13.17 gerçekleşiyor olacak.
2022 yıllının Oğlak Yeni Ay’ı doğruluğu, dürüstlüğü ve adil olmanın önemini hatırlatmaya geliyor.
Oğlak burcu Yeni Ay sizleri aşırı hassas, aşırı derece de kontrollü, seçimleriniz de düşünen ve güvenli adımlar yeni başlangıçlara doğru ilerlemenizi sağlıyor olacak.
Kolektif bilince sorumlu olabilme, topluma uyum sağlama, birlik, beraberlik sevgi ve aile sevgini yayma öğretisi ışık olacak.
Oğlak Yeni Ay’ın gökyüzü hareketi ile iki hafta boyunca olası gündem konusu havayolları, dini inançlar, farklı kültürler, yargı ve adalet, dış işleri yükseköğrenim, basın, deniz taşımacılığı gibi konu başlıklarına tanıklık edebiliriz.
Oğlak Yeni Ay’ın etkisi ile gerçekçi olmayan iyimserliğiniz ve aşırı harcamalarınıza dürtünüzü kontrol almanızı tavsiye ederim.
Oğlak Yeni Ay’ı sizleri toplum kuralları ile özgürlük ve yenilik arzunuzda denge sağlayabilmenize ve iki görüş arasında denge kurmanıza katkı sağlıyor olacak.
Oğlak Yeni Ay’ında kalbinizden geçen dilek ve niyetlerinizi seçmenizin ve hayal etmeniz için tam zamanı. Sanat çalışmalar girişimleriniz veya hayata geçirmeniz için ideal zaman dileyebilirim.
Sevdiğiniz kişilerle aranızdaki soğuklukları eritmenin ve onun sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatmanız için gökyüzü sizlere fırsat sunuyor olacak.
Aşk ilişkiniz de sorunlar yaşayabilir, sevgiliniz tarafından despotça davranışlara, yalan söylemlerine tanıklık edebilir, sıkıntılı zaman dilimleri yaşayabilirsiniz.
Aşk’a yelken açmayı planlar içinde doğru zaman değil çünkü fiziksel görünümünü sizlerin aldanmasına ve yanlış seçim yapmanıza neden olabilir.
Finansal zorlanmalar veya nakit gelir akışı yaratma ait borç ödemeleri ailevi sorunların alevlenmesine ve tekrarlanan sorunların ilişkiniz de yeniden sorun olmasına neden olabilir.
Nakit gelir akışıyla ilgili sorun olmasına rağmen ticarette veya alış veriş harcamalarında hareketlilik başlayabilir. Kariyer alanınız da adil davranışlar sergileyenler için büyük başarılar vaat ederken adil davranmayan yüksek mertebedeki iş adamları için yıkım, iflas vaat edebilir. Bizlerde bu haberlere tanıklık edebiliriz.
Çocuklar ile ilgili hoş olmayacak haberlere tanıklık edebiliriz.
Oğlak burcu Yeni Ay’ı Türkiye’nin dış ülkeler arasında duruşunda iyileşme süreçlerine girebilir. Dünya liderleri arasında sağlık sorunları nedeniyle rahatsızlığı gündem konusu olabilir.
Sağlık açısından kalp ve damar hastalıkları, ateşli rahatsızlıklar, zehirlenme, sindirim sistemleri, ishal ve bağışıklık sistemi bozulma gibi rahatsızlıklara hassasiyetiniz olabilir. Kazalara açık olduğumuz bu günlerde tedbiri elden bırakmamakta fayda var.
2022 yılının bizlere son mesajı hayata ne verdiyseniz onu alırsınız.
23 Aralık – 7 Ocak 2023 Önemli Gökyüzü Hareketleri

Merkür Oğlak Burcunda Geri Hareketine Hazırlanıyor!

Merkür iletişim gezenimiz 2023 yıllına girişine eşlik etmek için
29 Aralık itibariyle geri hareketine başlıyor olacak. 19 Ocak 2023 tarihine kadar da Oğlak burcunda geri hareketine devam ediyor olacak. 23 Ocak itibariyle de Merkür düz hareketine başlıyor olacak.
Merkür Retro hareketi ile iletişim sorunları, elektronik aletlerde problemler, yanlış kararlar, seyahatlerde sorunlarını yeni işe başlanmasınız için de doğru zaman değildir. Veri kayıpları yaşamamak adına yedeklerinizi almanızı şimdiden tavsiye ederim. Ve eski sevgileriniz sizlere geri dönebilir ancak bilmelisiniz ki Merkür geri hareketi ile gelen geri hareket sonrası gider.

Jüpiter Koç Burcunda İlerliyor!

21 Aralık itibariyle Jüpiter Koç burcuna geçti. 17 Mayıs 2023 tarihine kadar Koç Burcunda ilerliyor olacak.
Burcu hangi evinizi temsil ediyorsa sizlere büyütmeye ve genişletmeye fırsatlarını sunmaya geliyor.
Venüs Kova Burcuna Geçiyor!
4 Ocak 2023 itibariyle Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor olacak. 27 Ocak 2023 tarihine kadar da Venüs Kova burcu yolculuğuna devam ederken sizleri bağımsız bir ruh hali ve duygularımızda derinleşme ve iyi bir dinleyici olmamıza katkı sağlıyor olacak.

Oğlak Burcu Yeni Ay’ın Yükselen Burcunuza Etkileri

Yükselen Koç Burcu

Meslek hayatınız, sosyal statünüz ve yetenekleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler sizleri bekliyor olabilir.
Yükselen Boğa Burcu
Yeni seyahat planları, yurt dışı bağlantıları işleriniz hareketlenme ve hukuki işleriniz de gelişmeler sizleri bekliyor olabilir.
Yükselen İkizler Burcu
Yeni başlangıç ve bitişler vergi, borç, evlilikle ilgili paralar ile ilgili maddi ve manevi sorunlar, fark edişler sizleri bekliyor olabilir.
Yükselen Yengeç Burcu
Uzun vadeli ilişkiniz ve ortak iş alanlarınız da eski defterler yeniden açılabilir. Benliğiniz de büyük bir rehberlik ile aydınlanma yaşayabilirsiniz.
Yükselen Aslan Burcu
Ticari faaliyetleriniz de hareketlenme yaşarken içten içe uzun vadeli ilişkinize ait sorunlar zihnînizi meşgul edebilir. Sağlık sorunlarınıza karşı hassasiyetiniz artabilir.
Yükselen Başak Burcu
Aşk ilişkiniz de veya çocuklarınız ile ilgili sorunlara maruz kalabilir, arkadaş çevreniz veya bağlı olduğunuz kuruluşlardan ayrılma kararı da alabilirsiniz.
Yükselen Terazi Burcu
Eviniz aileniz ile ilgili konularda yüzleşme mesleki hayatınız da yükseliş gözlemleyebilirsiniz.
Yükselen Akrep Burcunuz
Maddi ve manevi sorunlarınız yeniden gündem konunuz olabilir. Var olan ortak paylaşımda sorun yaşayabilirsiniz.
Yükselen Yay Burcunuz
Evliliğiniz veya uzun vadeli iş ortaklığınız da geçmişte yaşadığınız yeniden gündeminiz olabilir ve benliğiniz de büyük farkındalığınıza katkı sağlayabilir.
Yükselen Oğlak Burcu
Ruhsal tekâmülünüze gitme yolunda şans sizden yana olup, benliğiniz de köklü değişime vesile olacak.
Yükselen Balık Burcu
Birlikteliğiniz de olası sorunlar sizlerin hassas olmanızı sağlayabilir, ruhsal dengenizde abartılı davranışlar, sağlık sorunları yaşamınıza neden olabilir. Mesleki hayatınız da olumlu gelişmeler sizlere iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Mucizeler sizlerle olsun.
Sevgilerimle;
Leyla Cihaner

Beğen , Paylaş

Yayınlayan

admin

Yılların tecrübesi Astroloji Danışmanlığın ötesinde Bilince Yolculuk yaparak değişim ve dönüşüm için bir tık kadar yakınım sizlere Tüm sorularınızın cevabı ve Kendinizi Keşfetme yolunda Danışmanlığın ötesinde yanınızdayım. Astroloji , Numeroloji Danışmanlık Koçluğu ve Enerji Çalışmaları için Leyla Cihaner 0534 881 52 08 WhatsApp hattından iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#astrology #astrologleylacihaner #doğumharitaanalizi #numerologyuzmanı #ilişkianalizi #yıllıkdöngü #refrikasyon #jeanadriennearınmaseansı #soruastrology #numerolojianalizi #isimanalizi #

#astrolojigündemi,gökyüzühareketleri,astrolojihaberleri X